сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 92
home Познати

Беше модна икона за најмладите, а денес Бритни изгледа вака (ФОТО)

Беше модна икона за најмладите, а денес Бритни изгледа вака (ФОТО)

Една од најголемите поп ѕвезди во 90-тите години, Бритни Спирс, беше модна икона за младите девојки.

Но, денес не е така.

Пејачката оваа недела е фотографирана пред еден ресторан во Лос Анџелес, со неуредна фризура и чудна комбинација на парчиња облека.

Коронавирус