четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Беше лудиот Чомбе во „Луд, збунет, нормален“: Погледнете која убавица го освои неговото срце (ФОТО)

Беше лудиот Чомбе во „Луд, збунет, нормален“: Погледнете која убавица го освои неговото срце (ФОТО)

Актерот Мирај Грбиќ стекна голема популарност со улогата на Чомбе во серијата „Луд, збунет, нормален”.

По завршувањето на таа серија тој се пресели во САД и таму започна нов живот со неговата сопруга.

Убавицата која го освои неговото срце е неговата колешка од истата серија, Марија Омаљев.

LA is in the Holiday Mode ?

A post shared by Miraj Grbic (@mirajgrbic) on

Коронавирус