вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 139
home Познати

Беше кралица на скандалите во „Задруга“: Вакво бикини немате видено, ова и за неа е премногу (ФОТО)

Беше кралица на скандалите во „Задруга“: Вакво бикини немате видено, ова и за неа е премногу (ФОТО)

Маја Маринковиќ беше кралица на скандалите во „Задруга“. Таа со своето момче се расправаше, физички се пресметуваше и правеше хаос.

Позната е по провокативниот стил на облекување, низата естетски корекции кои ги има направено, но и по нејзиното разголување.

Во моментов е на одмор и се чини дека ги надмина границите на пристојното. Вакво бикини повеќе открива отколку што покрива.

Коронавирус