четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 138
home Познати

Беше избркана на улица, но брзо заборави на тоа- српската водителка во топлес издание, фановите и побараа да им направи услуга (ФОТО)

Беше избркана на улица, но брзо заборави на тоа- српската водителка во топлес издание, фановите и побараа да им направи услуга (ФОТО)

Водителката Николина Пишел ги израдува своите обожаватели со нова секси објава на Инстаграм. Имено, таа се фотографирала топлес, а своите голи гради ги покрила со рацете додека седи на земја.

– Идам таму каде што мојата креативност ќе ме одведе – напишала како коментар на нејзината објава.

 

View this post on Instagram

 

Da li mi lijeni idemo u raj, ili netko dolazi po nas? #lifeisabeach

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Обожвателите ја „нападнаа“ со коментари дека изгледа сјајно и дека е вистинска „бомба“.

 

View this post on Instagram

 

Rok me bejbe! Koji je najbolji vic o Hrvatima i Slovencima? Da od tri postojeća slovenska kriminalca na svijetu naletiš na jednoga!

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

 

View this post on Instagram

 

Upon a summer wind there’s a certain melody Takes me back to the place that I know On the beach

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

 

View this post on Instagram

 

About last night…

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

– Ех, кога би ги тргнала рацете – гласи еден од многуте коментари…

Погледнете ја фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

I go wherever my creativity takes me. Coming soon.

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Инаку таа неодамна преживеа вистинска драма кога била избркана на улица за време на летувањето во Хрватска и навредувана дека била мажена за Србин иако уредно ја платила вилата.

Најнови вести

Коронавирус