среда, 28. јули 2021. Вести денес: 161
home Познати

Беше голем заводник по кого жените полудуваа: Болеста целосно го промени, еве како изгледа денес (ФОТО)

Беше голем заводник по кого жените полудуваа: Болеста целосно го промени, еве како изгледа денес (ФОТО)

Познатиот актер Вал Килмер, некогашниот голем заводник, се претвори во кревок старец, откако пред неколку години ја почна борбата се бори со ракот на грлото.

Килмер се бори со оваа болест од 2015 година, но тоа го призна кон крајот на 2017 година.

Актерот ретко зборува за приватниот живот, а ракот само го потврдил во едно интервју во декември 2017 година за „The Hollywood Reporter“.

Килмер е татко на две деца, а зад себе има неуспешен брак со актерката Џоан Вајли, кој траеше од 1988 до 1996 година.

Многу жени ќе се согласат дека Вал во помладите денови е голем заводник, иако за неговиот љубовен живот многу малку се знае во јавност.

Коронавирус