понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Беше една од најприродните водителки, но и таа се реши на естетски зафат: Вака денес изгледа Душица (ФОТО)

Беше една од најприродните водителки, но и таа се реши на естетски зафат: Вака денес изгледа Душица (ФОТО)

Душица Јаковлевиќ беше една од најприродните водителки во Србија.

Но и таа реши да промени нешто на себе. Пред камерите таа направи естетски зафат, односно си вбризга ботокс.

Пред јавноста тоа го претстави како сосема нормална работа која треба да ја прават славните личности.

Krenule u Simanovce ?

A post shared by Dusica Jakovljevic (@dusicajakovljevic) on

Sminka carica @sladjapink Mindjuse @happy_line_bizuterija_

A post shared by Dusica Jakovljevic (@dusicajakovljevic) on

Коронавирус