четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Беше еден од најзгодните холивудски актери, а денес ни пријателите не можат да го препознаат (ФОТО)

Овој актер е еден од најголемите холивудски ѕвезди од деведесетите, а денес тешко кој може да го препознае.
Беше еден од најзгодните холивудски актери, а денес ни пријателите не можат да го препознаат (ФОТО)

Брендан Фрасер кој има 49 години и играл во многу познати филмови какао „Џорџ од џунглата“, „Мумија“ и многу други, се повлече од актерството, но сепак често оди во Лондон и престојува во Лос Анџелес.

Параците го фотографирале во едно кафуле а на фотографијата се гледа дека носи кожна јакна и качкет, па на многумина им беше тешко да го препознаат поради вишокот килограми, качкетот и очилата.

Коронавирус