среда, 17. јули 2019. Вести денес: 69
home Познати

Беше ѕвезда во реалното шоу: Се повлече од социјалните мрежи, но нејзината најнова објава го полуде Инстаграм

Беше ѕвезда во реалното шоу: Се повлече од социјалните мрежи, но нејзината најнова објава го полуде Инстаграм

Барбара Шегетин која заедно со својата сестра Тина учествуваа во реалното шоу „Големиот брат“ во 2015 година, ги изненади обожавателите на социјалните мрежи со својата последна објава.

Барбара повеќе од еден месец не е активна на социјалните мрежи, а сега на својот профил објави фотографија од веренички прстен на раката.

-Уште сум шокирана. Не знам ни самата што да напишам. Мојата мала сестра се вери. Те сакам најмногу на светот, напиша пред девет месеци манекенката и старлета, а по повод веридбата на нејзината сестра.

Судејќи по нејзината последно објавена фотографија Барбара наскоро и самата ќе се најде пред олтар.

Кој е нејзиниот избраник засега не е познато.