петок, 3. декември 2021. Вести денес: 161
home Познати

Беше ѕвезда во „Операција триумф“, па целосно ја снема од јавноста- се омажи и роди дете, денес е вистинска секси мајка (ФОТО)

Беше ѕвезда во „Операција триумф“, па целосно ја снема од јавноста- се омажи и роди дете, денес е вистинска секси мајка (ФОТО)

Пејачката Ана Бебиќ која на јавноста и е позната по учеството во реалното шоу „Операција триумф“ оваа пролет се породи и на свет го донесе нејзиното прво синче.

Пејачката се до раѓањето на бебето од јавноста го криеше полот на детето и тој детаљ сакаше да го чува само за себе.

 

View this post on Instagram

 

Lift mood ☺️❤️ @idjolic

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

Откако се породи таа ретко објавува фотографии со синчето, а на објавените фотографии синчето секогаш е со свртено лице.

 

View this post on Instagram

 

❤️ Make up @snezanakaroviccoric ?

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

Пејачката месецов инаку слави годишнина од брак, а по тој повод објави и фотографија од свадбата.

 

View this post on Instagram

 

❤️? @idjolic ? #love #1anniversary #life #matija #misa #home #everything #husband #happylife #smile

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

 

View this post on Instagram

 

Sweet summer ? #love #italy #sardinia #summer2017 #fun

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

 

View this post on Instagram

 

Edotorijal @hellomagazinsrbija Photo @micromaniac Hair @srna____ @studioprostor Make up @snezanakarovic9 Styling @aleksandarmat

A post shared by Ana Đolić (@anabebic_) on

Коронавирус