вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 72
home Познати

Бела кожа, затегнато лице и тенок струк на 62 години: Сите погледи вперени кон сестрата на Мајкл Џексон

Бела кожа, затегнато лице и тенок струк на 62 години: Сите погледи вперени кон сестрата на Мајкл Џексон

Синоќа на настан за подигање на свеста за болеста склероза, сите погледи биле вперени во сестрата на Мајкал Џексон, Ла Тој Џексон.

Пејачката за оваа прилика облече сребрена јакна со црни панталони и маица.

Тенката половина и била истакната со каиш украсен со сребрени ланчиња.

Она што на сите им привлече внимание е белото лице и затегнатата кожа на пејачката, кое неодоливо потсетува на Мајкал Џексон.

Ова е прв пат таа да се појави во јавноста по објавување а документарецот „Недојдија“ во кој нејзиниот брат се обвинува за педофилија.

Коронавирус