сабота, 28. март 2020. Вести денес: 111
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Бела Хадид позираше “пиштол гола” (ФОТО)

Бела Хадид позираше “пиштол гола” (ФОТО)

Чиста десетка за деколтетот на Бела Хадид. Убавата манекенка покажа повеќе од кога било. Но, сепак во преден план изненадувачки била нејзината фризура.

Чиста десетка за деколтетот на Бела Хадид. Убавата манекенка покажа повеќе од кога било.

Популарната манекенка новата фризура ја престави на ревија во Лондон.