среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 37
home Познати

Бела Хадид ги поздрави своите обожаватели со секси фотосесија

Бела Хадид ги поздрави своите обожаватели со секси фотосесија

Американската манекенка Бела Хадид (24) за која многумина тврдат дека е најубавата жена на светот, ги воодушеви своите обожаватели со новото секси издание.

Имено, популарниот модел објави низа фотографии и видео на кои позира во минијатурно бикини, истакнувајќи го своето извајано тело.

„Само што се разбудив. Поспана девојка на сонце“, напиша манекенката која добри милиони позитивни реакции и коментари.

„Ти си совршена“; „Вистинска принцеза“; „Енергијата ти е прекрасна, ја чувствувам од тука“; „Нема посекси девојка од тебе“, беа дел од коментарите под нејзината објава.

Бела има над 38,3 милиони следбеници на социјалната мрежа „Инстаграм“ кои ги поздрави со фотографии од неодамнешната фотосесија во топлите тропски краишта.

ЕУРО 2020

Македонија