сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 6
home Познати

Беквалац откако се породи и беше претепана од сопругот им ги затна устите на сите со шлиц до папокот (ФОТО)

Беквалац откако се породи и беше претепана од сопругот им ги затна устите на сите со шлиц до папокот (ФОТО)

Откако пејачката преживеа семејна драма изминативе два месеци повторно се врати на сцената.

Имено пејачката веќе се врати посилна од било кога, а на својот прв настап носеше црн фустан со шлиц до папокот со што ги излуди мажите.

Ваквата фотографија предизвика лавина од коментари, меѓу кои фановите ја поддржуваа пејачката во овие тешки времиња за неа и нејзините две ќерки.

@kristinabekvalac @jovanaisabella @aleksandargligorievski_hair ??????

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Qatar 2022