понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 164
home Познати

Беквалац на настап дошла во проѕирен фустан – рефлекторите блеснаа и открија се (ВИДЕО)

Беквалац на настап дошла во проѕирен фустан – рефлекторите блеснаа и открија се (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација.

Наташа заблескала во долг, проѕирен фустан кој го истакнал нејзиното беспрекорно тело. Секако, она во што сите гледаа беше долната облека под фустанот.

Погледнете:

 

 

View this post on Instagram

 

Spremna🎤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on