понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

Беквалац и бебето поминуваат низ пекол: Полицијата му забрани да и се приближи, а тој за возврат и го украде најнеопходното (ФОТО)

Беквалац и бебето поминуваат низ пекол: Полицијата му забрани да и се приближи, а тој за возврат и го украде најнеопходното (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац која овој викенд преживеа вистинска драма во својот живот само еден месец откако се породи денеска се соочува со нов шок.

Имено откако пејачката беше претепана од својот сопруг Лука Лазукиќ тој веднаш избегал од нивниот стан на Дедиње со нејзиниот автомобил.

Откако полицијата му изрече забрана за приближување до пејачката тој испратил свој пријател за да си го земе својот мотор од нивниот стан, а не го вратил нејзиниот автомобил.

Како што пишуваат медиумите, пејачката нема да го контактира и ќе го остави сам да размисли дали е во ред тој се уште да се вози во нејзиниот автомобил додека таа со своето бебе се вози со такси.

Најнови вести

Коронавирус