вторник, 17. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Беквалац го запеа големиот хит на Карлеуша во ноќен клуб, а потоа се огласи Јелена во нејзин стил со само два збора! (ВИДЕО)

Беквалац го запеа големиот хит на Карлеуша во ноќен клуб, а потоа се огласи Јелена во нејзин стил со само два збора! (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац на еден свој настап во ноќен клуб ја изведе познатата песна на Јелена Карлеуша „Зар не“.

Карлеуша веднаш го забележа нејзиниот настап на социјалните мрежи па и врати на својата естрадна колешка.

Имено таа и упати два збора кои се мотив за пејачката и за во иднина.

-Идеме барбико, напиша Карлеуша на видео снимката од Беквалац, погледнете.

Најнови вести