сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 54
home Познати

Беквалац ги извади градите на мегдан, но на фановите им откри потресен роденденски детаљ: „Ми треба уште време, не е се како што изгледа“

Беквалац ги извади градите на мегдан, но на фановите им откри потресен роденденски детаљ: „Ми треба уште време, не е се како што изгледа“

Познатата пејачка Наташа Беквалац денеска го прославува својот роденден, а фановите наместо да се радуваат тие се загрижени за пејачката.

Имено на својот 38 роденден пејачката објави фотографија на својот Инстаграм профил со порака која ги загрижи фановите:

-Денеска мене ми е 38-от роденден, емоциите ми се помешаа денеска…Сакам да ви се заблагодарам на сите за убавите честитки и на љубовта која секојдневно ја чувствувам од вас… Денеска ветив дека ќе ја објавам новата песна…Не можев денес… Се откажав… и емисии и премиерата…Се… Ми треба уште некој ден, ми треба се уште време…Не е се како што изгледа… Ако не друго, денес ми е роденден, па простете ми. Ве сака ваша МАЛА ПЛАВА, напиша пејачката под фотографијата.

Инаку фановите не изоставија да ја забележат ниту нејзината секси фигура и џиновски гради кои беа во преден план, погледнете.