недела, 22. мај 2022. Вести денес: 26
home Познати

Бекамови повторно во Црна Гора- Викторија „грми“ (ФОТО)

Бекамови повторно во Црна Гора- Викторија „грми“ (ФОТО)

Викторија и Дејвид Бекам се воодушевени од Црна Гора, со оглед на тоа дека и оваа година заедно со четирите деца одлучија да се одмораат и уживаат во магиите на Јадранското море.

Бекамови крстарат со јахта, а сега покажале и како се забавуваат со водените спортови.

Дејвид и Викторија прават се за нивните наследници Харпер Севен, Ромео, Бруклин и Круз максимално да уживаат.

Во прв план биле долгите извајани нозе на Викторија во краток шорц, а Дејвид на јахтата постојано ја прегрнувал и бакнувал.

Најнови вести

Коронавирус