понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 143
home Познати

Бебето само што не пристигнало: Александра Пријовиќ уловена среде улица со сопругот во деветтиот месец од бременоста (ФОТО)

Бебето само што не пристигнало: Александра Пријовиќ уловена среде улица со сопругот во деветтиот месец од бременоста (ФОТО)

Александра Пријовиќ ужива во бременоста, а до породувањето ѝ остана уште малку. Пејачката влезе во деветтиот месец од бременоста, а видена е додека била на прошетка низ градот, заедно со својот сопруг, Филип Живојиновиќ.

Интересно е што пејачката скоро воопшто не се појавува во јавност, а оваа прилика ја искористила за да посети лекар, но и да оди на ручек со пријателите.

Трудничкиот стомак го прекрила со капут,за и овој пат да не привлекува премногу внимание. Погледнете:

Коронавирус