сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Бебето на пејачката ќе има три баби: Брена реши повеќе да не крие и конечно покажа во каков однос е со мајката на Филип (ФОТО)

Бебето на пејачката ќе има три баби: Брена реши повеќе да не крие и конечно покажа во каков однос е со мајката на Филип (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ, син на сопругот на Лепа Брена од првиот брак, станаа родители на момчето Александар, а младиот татко прославата ја организираше во домот на Живојиновиќ.

Гордиот татко Филип за оваа прилика имал посебна маица, со цртеж на бебе.

Лепа Брена не ја криела среќата, а на фотографијата со мајката на Филип, Зорица и мајката на Александра, Борка, ниедна од лицето не ја крие насмевката.

 

View this post on Instagram

 

6.03.2019.❤️❤️❤️Dobro dosao ❤️❤️❤️#hajdedasevolimo #srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Бројни познати личности дошле да прослават по повод раѓањето на малиот Александар.

Коронавирус