недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 78
home Познати

Беа малолетнички кои се бакнуваат и за нив зборуваше цел свет: Погледнете како изгледаат денес Јулија и Лена (ФОТО)

Беа малолетнички кои се бакнуваат и за нив зборуваше цел свет: Погледнете како изгледаат денес Јулија и Лена (ФОТО)

Порано двете 16-годишни девојки од Русија ги „тресеа“ интернационалните топ-листи со својата песна за заемната љубов.

Станаа мега популарни, но во 2011-тата секоја тргна по својот пат.

За тоа време обете поминаа низ рацете на психолозите, ја искусија емиграцијата, борбата против ракот и целосно губење на гласот.

Сега веќе не постои повод за тврдење дека со синглот „All the Things She Said“ нешто не е во ред. Оваа песна во 2002 година ја изведуваше групата Тату, руски поп-дует кој беше составен од Јулија Волкова и Лена Катина.

Двете ученички во школска униформа (куси карирани сукњички и бели доколенки) кои имаа наполнето 16 години се бакнуваа на видоклипот и пееја за тоа како се лудо вљубени една во друга.

Сега тоа време кога направија “бум“ и заработија огромни суми на пари, е далеку зад нив.

Погледнете како изгледаат денес!

ЈУЛИЈА:

 

View this post on Instagram

 

ХОЧУ❤️ЖИВУ❤️ИМЕЮ❤️

A post shared by Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova) on

ЛЕНА:

 

View this post on Instagram

 

Polite is the new sexy ⌨️ photo by Roman Mischuk edit by Justyna Malecka

A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on

Коронавирус