понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 157
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во општина Кичево

home Познати

Беа мали и невпечатливи, а сега очите ќе ви испаднат: Водителката на ТЛЗП ги зголеми градите (ФОТО)

Нина Сеничар ги покрена гласините дека посетила естетски хирург за да ги зголеми градите.
Беа мали и невпечатливи, а сега очите ќе ви испаднат: Водителката на ТЛЗП ги зголеми градите (ФОТО)

Нина Сеничар ги покрена гласините дека посетила естетски хирург за да ги зголеми градите.

Имено, Нина на својот Инстаграм сподели фотографија на која градите изгледаат значително поголеми.

Манекенката и водителка не се огласи по ваквите шпекулации дека вградила силикони, а нејзината фотографија за само неколку часа собра повеќе од седум илјади лајкови и голем број комплименти.

За споредба, погледнете ја постарата фотографија од Нина и споредете ја со новата.

Finalmente! ??? . . . . . #phuket #traveldiaries

A post shared by Nina Senicar (@ninasenicar) on

Локални избори 2021