недела, 20. септември 2020. Вести денес: 73
home Познати

Баш се посрамоти: На пејачката и испаднаа силиконите среде емисија (видео)

Баш се посрамоти: На пејачката и испаднаа силиконите среде емисија (видео)

Пејачката Тијана Милентијевиќ неодамна ја сними песната „Жена од султана“ која за кратко време стана хит во регионот и се наоѓа на топ листите.

За да ја промовира својата нова песна, Тијана гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“.

За оваа прилика таа облече син фустан кој ги истакнуваше нејзините облини. Таа не крие дека ставила и силикони за да биде задоволна со својот изглед.

Во текот на изведбата на „Жена од султана“, пејачката доживеа мала незгода. Имено, додека ја изведуваше својата нова песна и играше во студиото, од нејзиниот фустан и испаднаа градите.

Таа го забелажа овој момент, па погледна во луѓето кои беа во студиото да и потврдат дали камерата ја забележала ова непријатна ситуација.

Меѓутоа, камерата го сними овој момент и на социјалните мрежи со денови се коментира овој блам на пејачката.

Во видеото подолу погледнете како изгледаше ова ситуација.

Најнови вести

Коронавирус