четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 93
home Познати

Барбара Шегетин сериозно „ќе ве поремети“: По пријателката на Дарко – Спејко од „Големиот брат“ ќе „скршите врат“ гледајќи (ФОТО)

Барбара Шегетин сериозно „ќе ве поремети“: По пријателката на Дарко – Спејко од „Големиот брат“ ќе „скршите врат“ гледајќи (ФОТО)

Барбара Шегетин ја паметиме како една од учесничките во последното издание на реалното шоу „Големиот брат“, во кое победата ја однесе нашиот Дарко – Спејко.  Сестрата на Тина, бившата девојката на Спејко од истото ријалити, за која се шпекулираше дека тој и неа ја симпатизира и се дружат „одблизу“, одново реши да сподели неколку разголени фотографии.

Барбара Шегетин повторно успеа да измами воздишки кај мажите, откако им се претстави на своите следбеници на „Инстаграм“ во повеќе од провокативно издание.

Цицлестата старлета сподели „селфи“ во костим за капење на кое ги истакнала своите бујни облини во преден плансо што ги воодушеви мажите кои ја следат на „Инстаграм“.

По разголените селфи фотографии на убавицата од „Големиот брат“ ќе „скршите врат“ гледајќи, зашто Барбара Шегетин сериозно ќе ве „поремети“.

Најнови вести

Локални избори 2021