понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 111
home Познати

Барбара открива дали е бремена со Дарко Лазиќ – на овој одговор никој не се надеваше!

Барбара открива дали е бремена со Дарко Лазиќ – на овој одговор никој не се надеваше!

Пејачката Барбара Бобак, девојката на пејачот Дарко Лазиќ, ги заинтригира сите со објавата поради која многумина мислеа дека музичкиот пар чека дете, а сега за Телеграф.рс Барбара објасни што мисли, и појасни дали е бремена.

Имено, Лазќ на својот Инстаграм стори објави фотографија од ресторан на која се гледаат само коски од риба со коментар на сметката на Барбара: „Јаде како пописна комисија“.

Пејачката ја реобјави својата објава и напиша: „Сега јадам за двајца“, поради што следеа коментари и шпекулации.

Барбара сега објасни што мислела кога напишала дека „јаде за двајца“ и дали е бремена.

– Дарко го намали желудникот и не јаде ништо, па јас јадам и за двајцата, тоа беше поентата. Играње со зборови, не сум бремена – изјавила Барбара за Телеграф Џестет.

loading...