четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 122
home Познати

Бараше да има силикони и големи гради, а сега откако е бремена и се зголемија двојно- Луна се соблече во бикини на одморот во Дубаи (ФОТО)

Бараше да има силикони и големи гради, а сега откако е бремена и се зголемија двојно- Луна се соблече во бикини на одморот во Дубаи (ФОТО)

Луксузно роденденско патување.

Луна Џогани на 8 март ќе го прослави својот 25-ти роденден, а нејзиниот свршеник Марко Миљковиќ, со кого чека дете, ја изненади со патување во Дубаи, за кое се вели дека искеширал 5.000 евра.

Ова беше нејзината желба, а целосното уживање на Луна во оваа луксузна дестинација го покажуваат и нејзините објави на социјалните мрежи, со кои активно започна веднаш по пристигнувањето.

По неколку слики во еден костим за капење, следеа нови, во друг – едноделен, а со стомакот до забите се опушта пиејќи кокос под сенка, под чадор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Нејзините гради и огромниот стомак се во преден план, а објавата на Луна веднаш ја коментираше нејзината мајка Анабела Атијас.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

„Моите две души“, напиша Анабела, на што Луна одговори дека ја сака.

Погледнете како ужива во Дубаи:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Коронавирус