понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 172
home Познати

Бандерас “полуде“: Актерот со луд танц ги забавуваше сите, годините ништо не му можат (ФОТО)

Бандерас “полуде“: Актерот со луд танц ги забавуваше сите, годините ништо не му можат (ФОТО)

Холивудскиот актер Антонио Бандерас приреди вистинско шоу на црвениот тепих на Канскиот фестивал.

Популарниот актер им позираше на фотографите во Кан во неколку различни улоги и покажа дека годините не му можат ништо.

Бандерас на црвениот тепих го демонстрираше својот „талент“ како гимнастичар, танчер.

Целиот перформанс го изведе пред очите на убавата колешка Пенелопе Круз.

Коронавирус