сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 99
home Познати

Бандерас и Никол ја накитија својата божиќна елка (ФОТО)

Бандерас и Никол ја накитија својата божиќна елка (ФОТО)

Големиот заводник, актерот Антонио Бандерас ги воодушеви обожавателките објавувајќи фотографија на својот инстаграм-профил на која се гледа како тој и неговата партнерка Никол Кимпел заедно ја китат елката.

Прекрасното дрво дефинитивно го украси нивниот топол дом, а фотографијата беше наградена со голем број лајкови и позитивни коментари.

Коронавирус