четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 187
Во живо

Централен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

home Познати

Балканската пејачка има вишок на килограми, но не се срами од нив- за нејзината храброст да се соблече во бикини и завидуваат сите (ФОТО)

Балканската пејачка има вишок на килограми, но не се срами од нив- за нејзината храброст да се соблече во бикини и завидуваат сите (ФОТО)

Хрватската пејачката Нина Бадриќ во моментов ужива на Карибите, а од ова егзотично место фановите ги поздрави со фотографија од која многумина останаа изненадени од нејзиниот изглед во петтата деценија од животот.

Пејачката за разлика од големиот број на свои колеги ретко споделува фотографии во вакво издание, но со нејзиниот потег ги изненади сите.

Станува збор за фотографија во бикини на која пејачката позира на песочна плажа и на која напиша „Ти благодарам Боже“.

Нејзината фотографија предизвика и стотици коментари, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Hvala ti Bože…srce mi se smije ??????❤️

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Најнови вести

Локални избори 2021