недела, 19. септември 2021. Вести денес: 39
home Познати

Бали Бег повеќе не изгледа вака- познатиот актер откако седна на фризерското столче направи голема промена (ФОТО)

Бали Бег повеќе не изгледа вака- познатиот актер откако седна на фризерското столче направи голема промена (ФОТО)

Еден од најпопуларните турски актери на сите времиња Бурак Озџивит попознат како Бали Бег ги изненади фановите откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил.

Имено дамите откако започнаа да го засакуваат овој актер уште од времето на серијата „Султан Сулејман“ па до ден денес не го оставаат на мира.

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Иако многумина жени го посакуваат него, тој е оженет за познатата негова колешка, а во меѓувреме честопати прави и промени за своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

@altinyildizclassics ?

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Овој пат истото го направи со својата фризура откако седна на фризерското столче.

Фановите веднаш го поддржаа актерот и за кратко време тој доби над пола милион лајкови.

 

View this post on Instagram

 

Saçlara veda .Özlenen günlere doğru.✂️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Најнови вести

Коронавирус