понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 81
home Познати

Бали бег ги разнежни фановите со фотографијата со синот: Во рацете го држи наследникот, а од еден детаљ ќе останете без зборови

Бали бег ги разнежни фановите со фотографијата со синот: Во рацете го држи наследникот, а од еден детаљ ќе останете без зборови

Турскиот актер Бурак Озџивит познат по улогата на Бали бег во серијата „Величествениот“ и неговата сопруга актерката Фахрије Евџен на 13 април минатиот месец станаа родители на нивното прво дете, синот Каран.

Бурак ги разнежни и изненади фановите на социјалните мрежи откако сподели фотографии со синчето кое се роди пред две недели.

Популарниот пар инаку му отвори и Инстаграм профил на бебето пред тоа да биде роден, но Каран се уште нема фотографии од него, а има 142 илјади следбеници, а ги следи само своите родители.

По илјадниците негативни коментари во врска со отворањето на неговиот профил, актерот се правдаше дека тоа го направиле бидејќи сакале да го заштитат бебето од лажни профили.

Најнови вести

Коронавирус