вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 56
home Познати

Б*мба на која и нема рамен: Сите го познаваат синот на Гоца Божиновска, а малкумина знаат каква ќерка има – начисто го поматува машкиот разум! (ФОТО)

Б*мба на која и нема рамен: Сите го познаваат синот на Гоца Божиновска, а малкумина знаат каква ќерка има – начисто го поматува машкиот разум! (ФОТО)

Мирко Шијан и Јелена Вучковиќ, деца на пејачката Гоца Божиновска, и го честитаа роденденот на својата сестра Зорана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Bozinovska (@gocabozinovska)

Мирко објави фотографија од својата сестра на Инстаграм и ги воодушеви сите.

– Среќен роденден, љубов на бато – напиша и стави срце во описот, а Јелена исто така јавно честиташе.

Имено, Зорана привлекува големо внимание на социјалната мрежа Инстаграм, каде ја следат голем број луѓе, а фотографиите сигурно „го збунуваат умот“ на многу мажи.

Коронавирус