вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 58
home Познати

Азис порано се облекуваше како жена: Кога ќе видите како изгледа денес, нема да им верувате на сопствените очи (ФОТО)

Азис порано се облекуваше како жена: Кога ќе видите како изгледа денес, нема да им верувате на сопствените очи (ФОТО)

Пејачот Азис стана популарен кога на музичката сцена се појави со транссексуалниот изглед и експлицитните спотови.

Имено, се облекуваше како жена, се шминкаше, позираше, а одеднаш направи драстична промена во неговиот изглед.

Денес, редовно посетува теретана, има тетоважа на телото и се облекува нормално.

За потсетување, Азис беше во брак со маж и ја има ќерката Раја која ја доби со најдобра другарка.

 

View this post on Instagram

 

Tonight Grand Opening of new season?BIG BROTHER ‼️20:00 ‼️NOVA TV ‼️ #азис #azis #azisnewinsta #bigbrother2018

A post shared by Azis Online (@azis_online_new) on

 

View this post on Instagram

 

Good Morning ☀️ #азис #azis #azisnewinsta #azislove

A post shared by Azis Online (@azis_online_new) on

 

View this post on Instagram

 

Happy Halloween ? #azis #азис #azislove #azisnewinsta #halloween

A post shared by Azis Online (@azis_online_new) on

 

View this post on Instagram

 

Ready for Work ???. #azisteam #azislove #азис #azis #azisnewinsta #azisvipbrother

A post shared by Azis Online (@azis_online_new) on

Коронавирус