недела, 18. август 2019. Вести денес: 58
home Познати

Автомобили, скапоцени предмети, позлатена капија: Лепа Брена ги отвори вратите на својот дом и го покажа луксузот во кој ужива (ФОТО)

Автомобили, скапоцени предмети, позлатена капија: Лепа Брена ги отвори вратите на својот дом и го покажа луксузот во кој ужива (ФОТО)

Познато е дека Лепа Брена веќе со години заедно со семејството живее во семејниот дом во луксузниот дел на Белград.

Фолк ѕвездата вчера се врати од одморот на Бора Бора каде уживаше по австралиската турнеја заедно со својот син Стефан.

По враќањето во домот таа ги отвори вратите на луксузниот дом за камерата на Гранд, пренесува српски Телеграф.

Од фотографиите може лесно да се забележи дека таа ужива во луксузен и раскошен дом, погледнете.

Најнови вести