петок, 9. декември 2022. Вести денес: 196
home Познати

Атрибитите и „пиштолот“ во преден план: Познатата српска пејачка покажа со што се располага (ФОТО)

Атрибитите и „пиштолот“ во преден план: Познатата српска пејачка покажа со што се располага (ФОТО)

Српската пејачка Маја Беровиќ моментално се одмара во Дубаи, од каде секојдневно објавува жешки фотографии од ова егзотично место.

Имено, од последните провокативни објави на социјалната мрежа на Инстаграм, на сите на око им падна еден детаљ.

Пејачката, во минијатурно бикини ги покажа своите атрибути, а посебен впечаток оставила фографијата на која се гледа и нејзината тетоважа, која изгледа како да и стои на појас.

Qatar 2022