среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 167
Во живо

Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Злетово

home Познати

Атрактивната македонска реалити ѕвезда украдените чизми си ги виде на телевизија- и тоа кај оваа позната српска старлета (ФОТО)

Атрактивната македонска реалити ѕвезда украдените чизми си ги виде на телевизија- и тоа кај оваа позната српска старлета (ФОТО)

Реалити-ѕвездата Елеонора Миљковиќ вчера на телевизија си ги препознала своите чизми на нозете на старлетата Мина Врбашки која се наоѓа во третата сезона на „Задруга“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleonora Miljković ? (@miljkovic.official) on

Имено македонската учесничка во „Задруга 2“ Нора Миљковиќ преку својот Инстаграм профил се пожали дека една од сегашните учеснички во реалното шоу и ги украла чизмите.

„А јас се прашувам каде ми исчезнаа чизмите после „Задруга 2“, напиша таа на својот Инстаграм профил.

Ова нејзино тврдење за „кражба“ веднаш покрена лавина коментари, а таа се најде и во српските медиуми.

Локални избори 2021