понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Атрактивната италијанка шпиунирана со дрон: Дилета Леота ги улови во „мат“ позиција (ВИДЕО)

Атрактивната италијанка шпиунирана со дрон: Дилета Леота ги улови во „мат“ позиција (ВИДЕО)

Атрактивната италијанска спортска новинарка Дилета Леота речиси цело време е во центарот на вниманието на сите медиуми поради својата убавнина и поради свој приватен живот.

Имено, како што пишуваат италијанските таблоиди, згодната новинарка во својот дом во Милано била „шпиунирана“ преку дрон.

Целата ситуација со дронот ја снимаше и таа, и видео снимката веднаш ја објави на социјалната мрежа на Инстаграм.

-Добро утро, дрон можеби употребуван од страна на папараците, искоментирала во својата згодната Италијанка.

Коронавирус