сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 66
home Познати

Атрактивната Ана повторно направи интервенција: Има само 27 години, а еве што не престанува да прави (ФОТО)

Атрактивната Ана повторно направи интервенција: Има само 27 години, а еве што не престанува да прави (ФОТО)

Атрактивната Ана Корач, поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“, не крие дека имала бројни интервенции на лицето и телото, благодарение на што нејзиниот физички изглед е многу поразличен од оној по кој беше препознатлива пред неколку години.

Сепак, иако се чинеше дека го довела својот изглед до совршенство, Ана нема намера да запре тука, за што сведочат нејзините нови објави на Инстаграм.

27-годишната Ана отиде по којзнае кој пат да стави ботокс, а потоа гордо покажа како изгледа по интервенцијата.

Иако многумина коментираат дека претерува бидејќи е млада, на другите воопшто не им пречи и велат дека Ана е совршена.