петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Атрактивната актерка Лидија Вукичевиќ (58) ужива покрај 15 години помладиот партнер: Партнерот ми внесе нова радост (ФОТО)

Атрактивната актерка Лидија Вукичевиќ (58) ужива покрај 15 години помладиот партнер: Партнерот ми внесе нова радост (ФОТО)

Српската актерка Лидија Лидија Вукичевиќ открила дека конечно го пронашла партнерот кој што и одговара, а кој е помал цели 15 години од нејзе.

Таа откри зошто најмногу се сложувале.

-Младиот партнер ми внесе нова радост. Ми беше потребен некој сличен на мене, не верувам во тоа дека спротивностите се привлекуваат. Мене не ми треба смирување, туку партнер кој што ќе ја прати мојата бранова должина. Кој и да се обидел да ме спушти на земја, самиот завршувал спуштен, многу пониско од мене, рекла згодната актерката за српски Блиц.

Коронавирус