среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 64
home Познати

Атрактивна манекенка позира гола за да го поздрави 12- милионитиот следбеник на Инстаграм (ФОТО)

Атрактивна манекенка позира гола за да го поздрави 12- милионитиот следбеник на Инстаграм (ФОТО)

Британската манекенка Деми Роуз која се здоби со светска слава преку нејзините фотографии на Инстаграм, ги почести фановите со разголени слики кои оставија многумина без здив.

 

View this post on Instagram

 

Beauty is in the eye of the beholder. ✨ 12 million of you!!! Thank you. I love you. @azulikofficial

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

Деми Роуз реши да патува откако раскина со своето долгогодишно момче, диџејот Крис Мартинез, а нејзиниот Инстаграм е полн со жешки фотографии. 24-годишната Британка има повеќе од 12 милиони обожаватели, а подвигот го прослави пред неколку дена со целосно гола фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A handful. @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

„Убавината е во очите на гледачот. 12 милиони од вас. Благодарам, ве сакам“, напиша таа, прими повеќе од 780,000 лајкови и илјадници комплименти за нејзината објава.

 

View this post on Instagram

 

2020 & I’m thrivin ❤️

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

Looking after my mind, body & spirit. ? ? ? ??‍♀️

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

Коронавирус