недела, 20. септември 2020. Вести денес: 15
home Познати

Антониа Гиговска со контра-став од нејзиниот колега Панчо: Го сакам моето тело и сега и кога ќе ослабам! (ФОТО)

Антониа Гиговска со контра-став од нејзиниот колега Панчо: Го сакам моето тело и сега и кога ќе ослабам! (ФОТО)

Панчо од ДНК направи вистински хаос на социјалните мрежи, бидејќи напиша статус во кој ги искара девојките во Охрид кои носат танга-бикини, а се подебели од наметнатите стандарди за убавина.

Не помина долго време, социјалните мрежи, особено Инстаграм започна да „гори“ по оваа негова објава.

Многу девојки му забележаа на Панчо, а меѓу нив и неговата колешка, пејачката Антониа Гиговска.

Исто и таа не се согласува со напишаното на Панчо на социјлните мрежи, па токму порди тоа, Гиговска објави „стори“ , во кое вели дека си го сака своето тело.

Погледнете:

Коронавирус