петок, 13. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Антониа Гиговска никогаш попровокативна: Пејачката позираше без горен дел на облека, голите гради ги покри со раце (фото)

Антониа Гиговска никогаш попровокативна: Пејачката позираше без горен дел на облека, голите гради ги покри со раце (фото)

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска се прослави со учеството во регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвезди“ каде освои со својот оглас, но и со својот стас.

Имено, таа често добиваше позитивни коментари за нејзиното пеење и нејзиниот изглед, стајлинг, модни комбинации.

По музичкото натпреварување, Антониа успешно заплови во естрадните води, па важи за една од најпопуларните млади пејачки.

Таа постојано инвестира во себе и во својата кариера. Така, благодарение на режим на исхрана, Антониа ослабе и ја доведе својата линија до совршенство.

Често знае да прави експерименти и со својот изглед, па сме имале прилика да ја видиме да ја видиме со розова коса, со кафена… и во разни модни комбинации.

Гиговска е активна на социјалните мрежи, па често знае да споделува фотографии. Така и беше овој пат кога објави фотографија со која предизвика „земјотрес“ откако позираше топлес.

Имено, Антониа позираше само по розови хеланки, без ниту едно парче облека на горниот дел од телото. Таа има и нова фризура, па со бујната коса и рацете ги покрила градите.

Нејзините следбеници ја опсипаа со коментари.

„Секси“, „Ова девојка е оган“, „Барбика“, „Бомба“… се само некои од коментарите кои може да се прочитаат одново и одново, за нејзиниот „топлес живот во розово“!

Најнови вести

Коронавирус