сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 10
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Анистон ептен го згреши стајлингот: Оваа комбинација беше модерна пред 30 години (ФОТО)

Анистон ептен го згреши стајлингот: Оваа комбинација беше модерна пред 30 години (ФОТО)

Актерката Џенифер Анистон се најде на мета на критики за нејзиниот изглед. Обично критичарите ја фалат, но сега признаваат дека ова е несреќен избор.

Таа се појави на улица со стајлинг како во деведесетите. Носеше бела блуза, сако со подвиткани ракави и бели панталони со чизми.

Веднаш стана мета на критика.

Овој тренд беше популарен во деведесетите години, но и тогаш многумина го мразеа.

Коронавирус