четврток, 12. мај 2022. Вести денес: 206
home Познати

Анџелина плачеше додека со синот беше на аеродром: Кога ќе ја слушнете причината, ќе ја разберете нејзината емоција

Анџелина плачеше додека со синот беше на аеродром: Кога ќе ја слушнете причината, ќе ја разберете нејзината емоција

Актерката Анџелина Џоли со најстариот син Медокс беше на аеродромот во Лос Анџелес каде се расплака. Кога ќе ја дознаете причината ќе ја разберете, посебно ако сте мајка.

Таа беше на аеродром за да го испрати на стуии во Јужна Кореа, каде што ќе биде во следните неколку години.

Оскаровската не ја крие тагата што децата брзо ѝ растат. Затоа пред неколкуте новинари и колеги на Медокс се воздржувала да не заплаче додека го испраќала синот.

18 годишниот Медокс, таа го посвои од Камбоџа уште додека беше мал. Тој одлучи да студира билошки инженеринг, а ќе живее во студенстки дом заедно со неговите колеги.

-Тој заминува денес. Затоа сум овде. Се обидувам да не плачам. Избра многу добар факултет, мислам дека ќе биде задоволен, рекла 44-годишната актерка на еден од колегите на Медокс додека новинарите го слушале разговорот.

Кога Медокс заминал, актерката не можела да ги задржи солзите.

Најнови вести

Коронавирус