среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 63
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Анџелина отворено му рекла на синот дека Бред не сакал да го посвои

Анџелина отворено му рекла на синот дека Бред не сакал да го посвои

Странските медиуми објавуваат детали за животот некогашниот најубав пар во Холивуд.

Порталот, Us Weekly, пишува дека Анџелина Џоли наводно му рекла на 15 годишниот посвоен син дека Бред Пит никогаш не сакал да го посвои.

Актерката, наводно, му рекла на синот Пакс дека Бред бил многу лут кога дознал дека таа продолжила со процедурата за посвојување.

-Ова сериозно го наруши односно меѓу Пакс и Бред, иако актерот ги негираше овие тврдења, тврдат извори за Us Weekly.

Бред бил загрижен бидејќи во тој момент Пакс имал три години и не го зборувал нивниот јазик. Сето ова се случувало само една година откако тие го добиле нивното прво заедничко дете, ќерката Шајло.

Парот има шест деца, три посвоени и три биолошки.