среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 158
home Познати

Анџелина Џоли се прошета низ Лос Анџелес без градник на себе- фановите воодушевени од глетката (ФОТО)

Анџелина Џоли се прошета низ Лос Анџелес без градник на себе- фановите воодушевени од глетката (ФОТО)

Славната актерка Анџелина Џоли е фотографирана заедно со децата во Лос Анџелес додека сите заедно оделе на семеен ручек.

Актерката делувала расположена, пишуваат светските медиуми,  додека шетала со децата, а на себе носела само бела провидна маица без градник.

Овие фотографии беа повод за лавина од коментари на социјалните мрежи, а актерката иако има само 40 килограми нејзините гради јасно се оцртуваа низ маицата, погледнете.

Локални избори 2021