среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 70
home Познати

Андријана Јаневска објави фотографии од нејзиниот прекрасен двор во скопско Бардовци (ФОТО)

Андријана Јаневска објави фотографии од нејзиниот прекрасен двор во скопско Бардовци (ФОТО)

Андријана Јаневска објави фотографии од својот двор на Фејсбук. Таа со сопругот и двете синчиња живее во скопско Бардовци каде имаат куќа со прекрасен парк со многу зеленило и цвеќиња.

Најнови вести

Коронавирус