недела, 4. декември 2022. Вести денес: 59
home Познати

Андрија Милошевиќ „откачи“, ваков танц не сте виделе досега

Андрија Милошевиќ „откачи“, ваков танц не сте виделе досега

Познатиот актер Андрија Милошевиќ одлучи почетокот на јули да го помине во Грција.

Токму од таму ги почести обожавателите на социјалните мрежи со необична снимка.

Во ритамот на музиката на една од грчките плажи, Андрија кој е на летување со својата девојка, одигра танц кој само тој може на таков уникатен начин да го изведе и притоа да предизвика смеа кај сите ки ќе го погледнат видеото.

Најнови вести

Коронавирус