понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 155
home Познати

Андрија Милошевиќ на мета на хакери

Андрија Милошевиќ на мета на хакери

Српскиот актер Андрија Милошевиќ ја Инстаграм објави дека профилот му е хакиран.

Тој како и многу други познати личности се најде на мета на хакерите, но успеа да напиша порака и да ги извести обожавателите.

-Профилот вчера беше хакиран. Се обидуваме да ја поправиме штетата, па да продолжиме весело понатаму. Голем поздрав до сите кои праќаат пораки со поддршка. Со насмевка низ животот, напиша актерот.

 

Најнови вести

Коронавирус