понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 109
home Познати

Андрија Милошевиќ ќе ве насмее со песна за коронавирусот

Андрија Милошевиќ ќе ве насмее со песна за коронавирусот

Популарниот актер Андрија Милошевиќ, во оваа сериозна ситуација со коронавирусот одлучи да ги насмее своите фанови.

Тој ги смени стиховите на познатата песна, се облече како што доликува за време на епидемија и запеа.

Слушнете го видеото на ОВОЈ линк

 

Најнови вести

Коронавирус